Projekt graficzny

Webdesign to projektowanie graficzne w sferze Internetu. Przyjemna dla oka i profesjonalna szata graficzna strony internetowej jest bardzo pomocna w pozyskaniu nowego klienta. To ona zachęca do pozostania na stronie i zapoznania się z oferowanymi produktami. Dobrze zaprojektowana strona internetowa przekazuje informacje użytkownikowi we właściwy dla niego sposób, co pozwala na zmaksymalizowanie zysków.

Kodowanie HTML/CSS

Kodowanie HTML/CSS jest podstawą dobrze działającej strony internetowej. Semantycznie napisany kod jest łatwo przyswajalny wyszukiwarkom internetowym, co pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dobrze zakodowana strona jest gwarancją prawidłowego wyświetlana na wszystkich czołowych przeglądarkach internetowych. Zakodowane przez nas strony są zgodne ze standardami World Wide Web Consortium(W3C) i dodatkowo są optymalizowane pod kątem objętości kodu.

System CMS

System zarządzania treścią pozwala na swobodne zarządzanie Twoją stroną internetową bez konieczności znajomości języka HTML. Wystarczy kilka kliknięć i wprowadzone przez Ciebie zmiany są już widoczne dla wszystkich na Twojej stronie. Elastyczny system oferuje funkcje, których oczekujesz.